טיפול זוגי

טיפול זוגי

טיפול זוגי חכם שיעזור לכם לקבל את בן הזוג כפי שהוא באמת. תהליך זוגי ייחודי, שמטרתו פתרון בעיות בזוגיות, בשיטה חדשנית ויעילה, המועברת על ידי הפסיכולוג אריק פלד.

כמה פעמים ניסיתם לשנות את בן הזוג ולא הצלחתם?
כמה פעמים נכנסתם לוויכוחים אין סופיים ומתישים?
כמה פעמים פשוט החלטתם להתנתק רגשית ולא לתקשר עם בן הזוג?
האם באמת זאת האהבה שאנחנו מחפשים - להתאים את האחרים שיענו לצרכינו?
והאם להתאים את עצמנו ולוותר על הדברים החשובים לנו, רק כדי שיאהבו אותנו - זה מה שאנחנו רוצים?
הטיפול הזוגי החכם בנוי על העיקרון שמערכת הציפיות שלנו מבן-הזוג והרצון שהוא יהיה שונה מכפי שהוא היא זו שגורמת לקשיים בזוגיות, ולא בן הזוג עצמו.
לנסות לשנות את בן הזוג זה כמו לנסות ללמד חתול לנבוח, אתם מנסים ומנסים והוא ממשיך בשלו, לא כי הוא לא רוצה להשתנות, אלא כי הדינמיקה בינכם לא מאפשרת לו להשתנות.

הטיפול הזוגי החכם בנוי על שיטה חדשנית הקרויה שיטת "העבודה" - לאהוב את מה שיש.
התהליך שתעברו יגלה לכם באופן חד וברור שמערכת הציפיות שלכם מבן הזוג היא פשוט פנטזיה שבניתם לעצמכם על כך שאם הוא ישתנה תהיו מאושרים. פנטזיה זו היא שקר מוחלט משתי סיבות:
1. מפני שגם אם נקבל בדיוק מה שרצינו לא נהיה מאושרים ומיד נמצא משהו חדש שגורם לנו סבל.
2. מפני שבמציאות כאן בכדור הארץ בני הזוג שלנו לא משתנים לפי רצונותינו.

הפנטזיה שבניתם לעצמכם על כך שבן הזוג ישתנה היא המקור לכל הסבל שלכם. היא גם מנציחה את הסבל כי אתם כל הזמן בהמתנה לשינוי שאף פעם לא מגיע ועד אז אתם סובלים.

התהליך שתעברו בנוי משלושה שלבים. 
בשלב הראשון אלמד אתכם לשחרר את הפנטזיה המזיקה על בן הזוג בה אתם מחזיקים. 
בשלב השני נבנה דינמיקה חדשה לזוגיות לא מתוך מקום של הזדקקות ופחד אלא ממקום של חופש בגרות ועצמאות. 
בשלב השלישי נלמד שיטה פרקטית ופשוטה להתמודדות עצמאית עם קונפליקטים או משברים בזוגיות. לאחר שהשיטה מתורגלת ומופנמת תדעו כיצד למצוא פתרון עבור בעיות בזוגיות, גם ללא עזרתי או עזרתו של מטפל זוגי אחר. אני אלווה אתכם יד ביד לאורך כל התהליך, ככל שיידרש, עד שתגיעו לחוף מבטחים.
סדנת זוגיות זו אורכת בממוצע 5-10 מפגשים בני שעה וחצי, ומועברת על ידי הפסיכולוג אריק פלד, התהליך הייחודי שתעברו פותח בארה"ב ונוחל הצלחות ברחבי העולם.


מכתב לאריק:

לפני כשלוש שנים אירע משבר בזוגיות שלי. בבת אחת הוצפתי בכאב, אכזבה, חסר אמון והרבה כעס . בעקבות הספר "לאהוב את מה שיש" מיהרתי להיפגש עם אריק ונכנסנו לסדרת מפגשים, חמש פגישות בדיוק. אותו תהליך הנקרא "עבודה", חמש פגישות בלבד אפשרו לי להכיל את הרגשות שמלאו את הבטן,
לתת להם מקום ומרחב, לקצר את התהליך המייגע של להתבחבש בעצמי ובכאב, למנף אותם לתובנות ועוצמות שלא ידעתי שיש בי. הכאב, הכעס הפכו לשאלות, התשובות הפכו לעצמה.
הזוגיות שלי קיבלה אנרגיות חדשות ובריאות, שוויון, תמיכה ופרגון והרבה אהבה. אני חוויתי גדילה, התחברתי מחדש לאמונה שלי בעצמי, לבחירה שלי בחיים, לשמחה שלי. שלוש שנים אחרי אני עדין עובדת עם הכלים הפשוטים, השאלות המדויקות משתמשת בהם בכל זמן של קושי ומשבר. שוב רוצה לומר תודה לחזק אתכם בדרך המיוחדת שבחרתם לתמוך בעולם שלנו.

מכתב תודה לאריק :

שלום אריק לאחר 4 שנים של קושי להרות וטיפולים כושלים שמלווים בהרבה מאוד כעס, תסכול, יאוש, סבל פחד וכאב הגענו אליך.. לעשות את העבודה מוכנים לכל פתח של עזרה פתחת בפנינו דרך חדשה עם חיוך וסבלנות רבה להבנה עמוקה של האמת של כל אחד מאיתנו, דרך מלאה באפשרויות דרך פשוטה ומשחררת דרך של חמלה ואהבה. היום אנו יושבים לעשות את העבודה יחדיו כאשר בעבר היינו טורקים דלתות בכעס. היום אנו מבינים וצוחקים יחד מקשיבים אחד לשני. כל יום מביא עמו עוד הבנות, וחופש פנימי כל סיפור שהגביל, כל אמונה מלחיצה, משתחררים ומתפוגגים כעננים, השמיים מתבהרים ומופיעה השמחה.
תודה רבה לך ולשיטת העבודה של קייטי בירון הנפלאה
בהוקרה
לימור ומשה


מכתב נוסף :
אריק היקר, 

אנו מבקשים להודות לך על שאפשרת לנו להביט במחשבותינו מזווית לגמרי שונה, ולחשוב שאפשר גם אחרת... על החוויה וההזדמנות המעניינת להיחשף ולקחת חלק בתהליך של הצצה מרתקת וחכמה לאמיתותינו. אנו חשים כי התהליך הינו מעניין ויישומי, ובעל תרומה ממשית בפרקטיקה ובדינמיקה היומיומית של חיינו.
שא ברכה,
תודה מקרב לב.

מפגש עם הפסיכולוג אריק פלד עולה 600 ש"ח 
הטיפול מתקיים ברעננה

מפגשים של טיפול זוגי
מפגשים של 90 דק עם מדריכות מסמכות 
לקביעת שיחת ייעוץ אנא התקשרו לטלפון 077-2002228
 או השאירו את הפרטים בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.הירשמו עכשיו למידע נוסף!

אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה.

Share by: