מפגשים אישים

מפגשים אישיים
מפגשים אישיים

מתבוננים פנימה ומשתחררים מסבל של שנים. טיפול אישי במפגשים של "אחד על אחד" בשיטת ה"עבודה" של ביירון קייטי
טיפול אישי הינו תהליך של 90 דקות, אחד על אחד, המאפשר התבוננות חדשה לחלוטין ושחרור עמוק וסופי מנושאים ואמונות שהטרידו, חסמו, הכאיבו וגרמו לסבל ופחד במשך שנים. תהליך זה מוביל לשינוי אמיתי, לדינאמיקה חדשה לחלוטין ולצמיחה אישית.
במפגשים האישיים גם תקבלו טכניקה פרקטית ופשוטה, אותה תוכלו להפעיל גם בבית במצבי משבר. טכניקה זו תלמד אתכם כיצד להתמודד עם חשיבה שלילית, פיתוח חשיבה חיובית וחיזוק הביטחון העצמי. כמה מפגשי אימון אישי עשויים לסיים סבל וחרדה של שנים ואף להביא להחלמה.

 
מכתב מלקוחה:
שלום,
ברצוני להודות לך מקרב לך על האפשור, ההקשבה וחשיפת שיטת העבודה בפני.
כאשר החלטתי לפנות לטיפול בשיטת העבודה, הייתי די מתוסכלת. מזה שנים שאני צועדת בנתיב הרוחני, נתיב פיתוח המודעות, ובכל זאת, בנושא מערכות יחסים - משהו תמיד חזר על עצמו, בכל פעם שהתאהבתי, עלה מתוכי כאב עמוק, כמו בלתי נשלט שגרם לי סבל וכאב רב במערכות יחסים. היום, לאחר חמישה מפגשים אישיים של עבודה בשיטתה של ביירון קייטי, אני יכולה לומר, להודות ולשמוח מהעובדה שנחשף בפני צוהר אל החופש. זו הפעם הראשונה שלא רק שאני יודעת שניתן אחרת, אלא גם מרגישה וחווה זאת. מבינה שכל הקושי והסבל נבע ממערך של אמונות ותפיסות של איך ומה זה אומר זוגיות, מערך שבהחלט לא תאם את המציאות והמבנה האישי שלי ויצר תסכול. לאחר שלושה מפגשים, "נפל לי האסימון" שהתמכרתי לסיפור כלשהו בנושא זוגיות ואהבה בחיי, ומאז אני מנסה להוכיח לעצמי שהסיפור הזה נכון. לפתע הרגשתי וראיתי בבירור כיצד אותו סיפור גורם לי סבל וכאב, והחלטתי לשחררו באהבה ושמחה גדולה "ולהסתכן" בלא להיות צודקת אך לזכות בדרך חדשה, משחררת ומעצימה. היום אני יודעת שמערכת יחסים יכולה להיות קלה, מהנה ומאתגרת במובן שהיא בסך הכל מעלה את כל אותם נושאים שטרם חקרנו, לפני השטח ומהווה הזדמנות לשחרור.

התחושה הנפלאה של ההקלה והשחרור קשה לתיאור במילים וכל שאני יכולה להוסיף הוא שלא האמנתי בתחילה שזה כ"כ פשוט, כ"כ קל ומהיר, אך היום הניסיון מראה לי שאכן כך. זו שיטה קלה ומשחררת בטווח קצר מאוד. אני מודה לך אריק, על ההקשבה וההכוונה. היום אני יודעת שחשיפת השיטה הזו חשובה כ"כ הן ברמה האישית והן ברמה האנושית - הגלובלית, כיוון שככל שיותר ויותר אנשים ישתחררו מן הסבל, העולם כולו ייראה טוב ונעים יותר.

יישר כוח ובהצלחה,
תודה ואהבה
עדי הדני
חיפה,

מכתב נוסף:
 
עברתי סידרה של 10 מפגשים אצל פסיכולוג שעובד בשיטה מיוחדת. לא שיחות כפי שידוע, שבאים ובוכים ומספרים מה כואב ועם מה לא מסתדרים ומטפלים בבעיה מסוימת, אלא שיטה אחרת של ניתוח וליבון בעיות. אני חושבת שזאת המתנה הכי משמעותית שנתתי לעצמי עד היום. בעיקר למדתי להתייחס נכון יותר ותוך מחשבה – לדברים שנאמרים כלפי. לא להיפגע מכל מילה, אלא לנסות ולהבין מה זה עושה לי, האם נכון לי להתייחס לדברים כפי שנאמרו או שנכון יותר לשייך אותם למי שאמרו אותם ובכך להשתחרר מהם? כי הרי אילו אינן מחשבות שלי.
למשל, כשאומרים לי שמנמונת. מי שאמר אותם חושב אותם, למה אני צריכה לקבל את המחשבות של השני? יש לי את שלי, ואם אני לא מרגישה שמנמונת, מה טוב. סתם דוגמא להבנת התהליך. למדתי להקשיב לדברים שנאמרים לי, לנתח אותם, לחקור אותם, לבדוק מה עומד מאחריהם, ולא לקבל אותם כפי שהם אלא לשפוט מה הם עושים לי. זהו על רגל אחת, כל זאת בעקבות ספר שקניתי לעצמי שנקרא – "לאהוב את מה שיש" של ביירון קייטי.
התהליך שעברתי שיחרר אותי ממחשבות שלא אהבתי והוביל אותי לשלמות שלא הכרתי. תהליך החשיבה שעברתי הוא חשוב ומשחרר. אני מרגישה הרבה יותר חופשיה, לאמור, ולהגיב לדברים, אך בעיקר להרגיש. למדתי שמותר לי להרגיש ,כל סוג של תחושה. אני נהנית היום הרבה יותר מהיכולת להביע את תחושותיי. היום אני מרגישה אחרת ומסוגלת לאמור דברים ולקבל דברים בצורה שונה. מה אומר לך , מתנה שווה. השינוי מאפשר לי לחיות נכון יותר.

על התובנות החדשות שהפנמתי
ועל כל הטוב שקיבלתי
תודה רבה
נ.

מפגשים אישיים
מפגשים של 90 דק עם מדריכות מסמכות בכל רחבי הארץ או בסקייפ או טלפון.
ניתן לקיים מפגשים אישיים עם הפסיכולוג אריק פלד ברעננה.
לקביעת שיחת ייעוץ אנא התקשרו לטלפון 077-2002228
 או השאירו את הפרטים בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.הירשמו עכשיו למידע נוסף!

אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה.

Share by: