דף הבית
לוח אירועים
על השיטה
מי אנחנו?
קהילה
צור קשר- 7 מתנות חינם
בלוג
מערכות יחסים
מפגשים אישיים
קבוצות לימוד ותרגול
טיפול זוגי
הכשרת מאמנים ומטפלים
 כסף ועבודה
כיצד להתמודד עם דימוי עצמי נמוך וביטחון עצמי נמוך
הורים  וילדים
פעילות לארגונים
מצא שותף לתהליך ה
הורדת דפי עבודה
רחלי ראובני

שמי רחלי ראובני

ואני בוגרת קורס מאפשרים של פתח למחשבה, מחברת שותפה לספר "מקצוענים בעבודה", כותבת הבלוג "הורות עובדת".

למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה  ותואר שני בגרונטולוגיה.  עסקתי בתחום הטיפולי בגיל השלישי, בהוראת תלמידים בעלי קשיי התנהגות ולימוד, והיום  בונה ערכות לימוד, וסדנאות בשיטת העבודה עבור מרכז פתח למחשבה, מנחה סדנאות בשיטת העבודה, וכותבת את הבלוג האישי שלי "הורות עובדת".

הגעתי לשיטת העבודה מתוך משבר אישי בזוגיות, חוסר ביטחון עצמי, ועודף שיפוטים עצמיים.  באחד הימים, חברה שלי סיפרה לי שיש סרטונים של ביירון קייטי באינטרנט שכדאי מאוד לראות. מהרגע הראשון, ידעתי שמצאתי את אשר חיפשתי.  שיטה פשוטה, ברורה, קצרה, חדה והכי חשוב פרקטית!  שגם מתאימה לאורח החיים העמוס שלי כאמא, בת זוג, ואישה עובדת.

בהתחלה קניתי ספרים של קייטי, והתחלתי לעבוד עם עצמי לפי הספר.  אבל נתקעתי בהרבה מקומות, היו לי הרבה שאלות, ולא הצלחתי לבד.  מתוך החיבור שהיה לי לשיטה,  החלטתי לקחת קורס למתחילים במרכז פתח למחשבה, להעמיק, לראות, ולהבין איפה לא דייקתי, וכיצד אפשר להשתמש בשיטה טוב יותר.

כבר אחרי המפגש הראשון של הקורס משהו קרה. הגעתי אחרת הביתה, עם תובנות וגישה אחרת לחיים, ומאז לא הפסקתי.    המשכתי הלאה בקורסים שונים של המרכז, והיום אני מאפשרת מטעם מרכז פתח למחשבה, מטפלת בעצמי ובאחרים, וכותבת חומרים מקוריים המסייעים ללימוד השיטה. רמת האושר שלי, הביטחון העצמי שלי, יכולת ההתמודדות שלי בכל התחומים עלו באופן משמעותי. ועל כך אני מוקירת תודה לאין ערוך.   

אני מזמינה אותך לתת לעצמך את מתנת משנת החיים שזכיתי לקבל, ללמוד את שיטת העבודה של ביירון קייטי, ולהפוך את חייך  וחיי היקרים לך לטובה.   

באתר "הורות עובדת" אני כותבת את הבלוג "יומנה של אמא” - התמודדות עם הורות על פי שיטת העבודה. אשמח מאוד לשיתופים ותגובות :)

רחלי.תגובות
להשארת תגובה לחץ כאן
תקנון האתר
ביירון קייטי | בקרו בדף הפייסבוק שלנו | מרכז "פתח למחשבה" כתובתנו: בצלאל 8 , ר"ג (מרכז שביט). טלפון: 077-2002228 | The Work of Byron Katie
iMoon פיתוח תוכנה