הטבע הנדיב שלכם

הטבע הנדיב שלכם 
Your kind nature – טבע הנדיב שלכם

זהו תמלול בעברית של קטע מרגש של קייטי. תודה לרחלי ראובני על התרגום.

http://www.youtube.com/watch?v=7axzeexxgT8&feature=related
 
זוהי דרך לחקור את מערכת האמונות שלכם, וכאשר אתם חוקרים את מערכת האמונות המלחיצות שלכם, זה מותיר עולם מדהים בעברו השני. אתם יודעים, אנשים מדברים על חשיבה חיובית... ובכן, אם אנחנו חוקרים את המחשבות המלחיצות שלנו, זה מה שנמצא מאחוריהם... ואין צורך לעשות דבר בעניין. זה מה שאנחנו. אנחנו חושבים.. מתוך הטבע הנדיב שלנו וכל השאר פשוט חדל להתקיים.
ואני שיתפתי היום.. הייתי בבית-הכלא כאן.. קבוצת "העבודה" פועלת כאן כבר במשך... כמה זמן קטי? (שואלת מישהי) במשך שנתיים וחצי.. ו.. היא (הקבוצה) פשוט פורחת שם. שיתפתי היום את הגברים בכך שלא שמעתי מחשבה שלילית כבר שנים. כלומר, עזבתי את הקוטביות של הדואליות, וזה נמשך כך כבר הרבה הרבה שנים.
ואמרתי, לדוגמא "שאחד מכם ישפוט אותי" והם פשוט לא יכלו לעשות את זה. ואיש אחד שישב לבד... בחור "מדליק" שישב לבד, מבודד, בפינה אמר "את מכוערת!!" ואני ניגשתי אליו ואמרתי "ספר לי עוד.. אתה יודע.. ספר לי מה מכוער בי, אני באמת רוצה לדעת". וזו הנקודה: הוא יכול להאיר את עיני לדברים שאני רוצה לדעת...

ושאלתי אותו, אמרתי "כיצד אני יכולה לשנות זאת?" האם יש משהו שאני יכולה לעשות בכדי להשפיע על האופן שבו אתה רואה אותי?" והאיש הזה, הוא היה מבריק! הוא אמר "תעיפי את המשקפים!" (הקהל צחק) "תשימי עדשות מגע! והבגדים שלך הם כל כך... לא מתאימים! ותצבעי את השער שלך, מה הקטע עם השער??". אתם יודעים, זה ריתק אותי והאיש הזה יכול להיות פשוט מבריק שם בחוץ בתחום...אתם יודעים.. .לאמן נשים שרוצות.. להראות טוב (הקהל צוחק). ואז, יכולתי לומר לכל הבחורים, אתם יודעים... "אם אתם רוצים לדעת מה קורה... ואתם באמת רוצים לדעת את האמת... לכו לאיש הזה, הוא יאמר לכם...". אז, זו הייתה חוויה מאוד חיובית. אז..המממ.. כיוון שאני אדם חוקר, אני באמת רוצה לדעת.

דרך שונה היא, שמישהו אומר "את מכוערת" ואת מיד תוקפת, במקום להיות ב"עמדת התלמיד". כאשר אנחנו ב"עמדת התלמיד" אנחנו גדלים, כאשר אנחנו ב"עמדת המורה" אנחנו יכולים להיות תקועים. להלן "עמדת המורה": "איך אתה מעז לומר שאני מכוערת! זו חוצפה, זה לא נדיב, האם שמעתם מה הוא אמר לי?" ואז כולנו מתחילים לא לאהוב אותו. אתם יודעים, הוא חרג מהסדר הטוב!

ובכן, מה קרה לאהבה, מה קרה לאהבה ללא תנאים? זה לא, זה לא... זה לא כמו.. אני אוהב אותך ללא תנאים אם תגיד מה שאני רוצה לשמוע. זה כמו.. האם אני יכולה לאהוב ללא תנאי בכל מצב? ובכן, גיליתי שאין שום דבר שלילי בעולם... שום דבר. אם אם אני רואה משהו שלילי... אז זה... (הפסקה ארוכה) להאמין למחשבות לא שפויות. מחשבה לא שפויה היא... מחשבה שלא נחקרה.

(אדם שואל שאלה) "האם הרשע הוא רק במחשבה (במיינד) האנושית?"

(קייטי עונה) "כל.." (האיש משלים את המשפט) "הרשע".

קייטי מהנהנת בראשה. כן, (אומרת קייטי) אם אני רוצה למצוא רשע אני מסתכלת לתוכי. כיוון שאני היוצרת.. או אני יכולה לומר...אתה היוצר של כל זה. כל עוד אנו מאמינים לזה אנו מעבירים את זה הלאה... לחברים שלנו, לילדים שלנו, להורים שלנו...זה כמו... מי מביא רשע לעולם? ובכן... אני... כל עוד אני מאמינה בכך... אני חייבת.
Share by: